Walla József Óvoda
Álláspályázat
 2024. április 12.  Önkormányzati intézmény pályázata
A Walla József Óvoda pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében logopédus munkakör/feladatkör betöltésére
A Magyar Költészet Napja
 2024. április 12.

A Magyar Költészet Napja alkalmából a gyerekek, a szülők és a dolgozók kedvenc versei olvashatók az óvoda kerítésén.

Álláspályázat
 2024. április 11.  Önkormányzati intézmény pályázata
A Walla József Óvoda pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében óvodapedagógus munkakör/feladatkör betöltésére.
Óvoda-nyitogató a Walla József Óvodában
 2024. március 11.

2024. április 16-án (kedden) 16.30 órakor szülők részére FÓRUMOT tartunk, ahol megismerhetik óvodánkat.

2024. április 20-án (szombaton) 9.00 órától 10.00-ig JÁTSZÓ DÉLELŐTTRE hívjuk és várjuk az érdeklődő szülőket gyermekeikkel együtt.

Karácsony
 2023. december 19.

December 19-én reggel az ünneplőbe öltözött gyerekeket szépen feldíszített karácsonyfa várta, alatta sok-sok játékkal.

A gyerekek csillogó szemekkel, kíváncsian lestek be a fa alá, mit hozott a Jézuska. Az ünnepi asztal köré ülve, gyertyafény és a karácsonyfa fénye mellett, halk karácsonyi dalok kíséretében közösen fogyasztottuk el a reggelit.

Mikulás
 2023. december 5.

Nagy izgalommal, verssel, énekkel vártuk a Mikulás érkezését. Közös barkácsolással indult a nap, a gyerekek szüleik segítségével barkácsolhattak mind a három csoportban. Miután mindenki elkészült a barkácsolással folytatódhatott a közös játék.